Kontakt

jagvillhabostad.nu

Besöksadress
Studentpalatset
Norrtullsgatan 2
113 29 Stockholm

Postadress
jagvillhabostad.nu
c/o SSCO Box 450 15
104 30 Stockholm

info@jagvillhabostad.nu
T-Bana Odenplan

Kontakta oss gärna med frågor om ditt medlemskap, våra projekt, om vår organisation eller vad vi tycker kring olika bostadspolitiska frågor.

jagvillhabostad.nu har inga bostäder. Medlemskapet innebär inte en köplats till någon bostadskö. Information för dig som söker bostad hittar du här: Tips för bostadssökande.

Styrelse

Vill du ha kontakt med förbundsstyrelsen – kontakta då presidiet:


Saffran Rohm
Förbundsordförande
saffran.rohm@jagvillhabostad.nu


Nike Halvardsson
Vice förbundsordförande
nike.halvardsson@jagvillhabostad.nu

Kansli


Kristin Olofsson
Förbundschef
kristin@jagvillhabostad.nu
070-214 83 00


Alice Nilsson Carlsson
Kommunikatör och personuppgiftsombud*
alice@jagvillhabostad.nu
076-318 81 84



Maria Strandberg
Projektstrateg
maria@jagvillhabostad.nu
072-303 48 30


Melody Farshin
Projektledare TA PLATS!
melody@jagvillhabostad.nu
076-318 56 78


Dina Oetterli
Projektledare
dina@jagvillhabostad.nu

* Personuppgiftsombud

jagvillhabostad.nu hanterar genom sitt medlemsregister eBas personuppgifter när du väljer att registrera sig som medlem. All hantering sker sedan 25 maj 2018 enligt EU:s nya dataskyddsförorning, GDPR, 2016/679. GDPR ersätter den svenska personuppgiftslagen (PuL) och innebär en del förändringar, framförallt stärks dina rättigheter som individ när det gäller hur organisationer får behandla dina personuppgifter.

Personuppgiftsombud på jagvillhabostad.nu är Alice Nilsson Carlsson. Till Alice kan du vända dig om du vill veta mer om vilka register förbundet ansvarar för eller om du vill veta vilka uppgifter om dig som finns i våra register. Om du skulle upptäcka något fel i våra uppgifter kan du begära att vi rättar till det. Vill du att vi raderar dina uppgifter ur medlemsregistret så kontakta förbundets personuppgiftsombud så raderar vi dessa personuppgifter.

Kontakt angående personuppgifter:
personuppgiftsombud@jagvillhabostad.nu

jagvillhabostad.nu förmedlar INGA BOSTÄDER. Information för dig som söker bostad finns här: Tips för bostadssökande.

Before you contact us: We do not have any housing